Advil Liquid-Caps 200 mg

10 stuk(s)

Advil Liquid-Caps 200 mg product photo
3,19
- Toevoegen Toegevoegd

Productinformatie

Beschrijving

Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg worden gebruikt bij lichte tot matige pijn en voor de verlichting van koorts en de symptomen van verkoudheid en griep.

Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg is bedoeld voor de verlichting van lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, koorts en de symptomen van verkoudheid en griep.

Gebruik Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg niet wanneer u allergisch bent voor ibuprofen of een van de stoffen in dit middel of voor aspirine of acetylsalicylzuur. Ook niet gebruiken als u al andere NSAID pijnstillers gebruikt of meer dan 75 mg aspirine per dagdosering. Gebruik dit middel niet als u in het verleden een maagbloeding of -perforatie gehad als gevolg van behandeling met dit medicijn of een andere NSAID. Gebruik dit middel ook niet als u lijdt aan een andere bloedings- of bloedziekte of aan ernstig lever-, nier- of hartfalen. Gebruik dit middel niet in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap. Als u waterpokken (varicella) heeft, wordt aanbevolen het gebruik van ibuprofen te vermijden.

Dit middel is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. De werkzame stof in Advil Reliva Liquid-Caps is 200 mg ibuprofen per tablet.

Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.


Bijsluiter

De meest actuele versie van de bijsluiter vindt u in de Geneesmiddeleninformatiebank op de website van het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen.

Wanneer en hoe te gebruiken?

Gebruiksadvies

De capsules moeten met water worden ingenomen. Niet op de capsules kauwen. Volwassenen dienen dit middel niet langer dan 10 dagen te gebruiken. Kinderen en adolescenten (12 tot 18 jaar) dienen dit product niet langer dan 3 dagen te gebruiken.

Dosering

1-2 capsules 1-3 maal per dag, met een toedieningsinterval van 6-8 uur.

Maximale dosering

Maximaal 6 capsules per 24 uur.

Leeftijd

Vanaf 12 jaar.

Wanneer mag u dit geneesmiddel niet gebruiken?

Contra-indicaties

Gebruik dit geneesmiddel niet in de volgende gevallen: 

  • U heeft een maagzweer of -bloeding of u heeft tweemaal of vaker los van elkaar staand een maagzweer of -bloeding gehad.
  • U heeft in het verleden als gevolg van behandeling met dit geneesmiddel of een andere NSAID een maagbloeding of -perforatie gehad.
  • U lijdt aan een andere bloedings- of bloedziekte.
  • U bent allergisch voor ibuprofen of één van de stoffen in dit geneesmiddel.
  • U bent allergisch voor aspirine/acetylsalicylzuur of andere verwante pijnstillers.
  • U lijdt aan ernstig lever-, nier- of hartfalen.
  • U bent in de laatste drie maanden van uw zwangerschap.
  • Als u waterpokken (varicella) heeft, wordt aanbevolen het gebruik van ibuprofen te vermijden.

Wanneer is voorzichtigheid geboden?

Risicowaarschuwing

Voorzichtigheid is geboden bij: als u astmatisch bent of last heeft van hooikoorts; als u lever- of nierproblemen heeft; als u lijdt aan een auto-immuunziekte, bijvoorbeeld systemische lupus erythematosus (SLE), een aandoening van het immuunsysteem waarbij bindweefsel wordt aangetast, met als gevolg gewrichtspijn, huidveranderingen en aandoeningen van andere organen; als u lijdt of hebt geleden aan maagdarm stoornissen zoals Colitis Ulcerosa of de ziekte van Crohn. Geneesmiddelen als ibuprofen kunnen deze stoornissen verergeren.

Voorzichtigheid is geboden als u in de eerste zes maanden van uw zwangerschap bent; als u tussen de 12 en 18 jaar bent in verband met een risico op een nierfunctiestoornis. Neem daarom contact op met uw arts of apotheker wanneer u tussen de 12 en 18 jaar bent en niet voldoende vloeistof heeft gedronken of veel vocht heeft verloren als gevolg van het continu braken of diarree. Als u hartklachten heeft zoals hartfalen, angina (pijn op de borst), of als u een hartaanval, bypassoperatie, perifeer vaatlijden (slechte circulatie in de benen of voeten door nauwe of geblokkeerde slagaderen), of elke soort van beroerte (inclusief ‘mini-beroerte’ of voorbijgaande beroerte “TIA”) heeft gehad. Als u hoge bloeddruk, diabetes, hoog cholesterol of een familiegeschiedenis van hartziekte of beroerte heeft, of als u een roker bent.

Er zijn heftige huidreacties gemeld bij het gebruik van dit middel Advil Reliva Liquid-Caps 200. Stop met het innemen van dit middel en zoek direct medische hulp als u huiduitslag, schade (laesies) aan de slijmvliezen, blaren of andere reacties van allergie krijgt. Dit kunnen de eerste klachten van een zeer ernstige huidreactie zijn.

Medicijnen als Advil Reliva Liquid-Caps 200 kunnen in verband worden gebracht met een iets verhoogd risico op een hartaanval (“myocardinfarct”) of beroerte. Het risico is waarschijnlijker bij een hoge dosis en het medicijn langer wordt gebruikt. Overschrijd de aanbevolen dosis en de aanbevolen behandelingsduur niet.

Gelijktijdig gebruik met medicijnen

Gebruikt u naast Advil Reliva Liquid-Caps nog andere medicijnen of heeft u dat kort geleden gedaan of bestaat de mogelijkheid dat u in de nabije toekomst andere medicijnen gaat gebruiken? Vertel dat dan uw arts of apotheker. Raadpleeg de bijsluiter voor een volledig overzicht van geneesmiddelen die de behandeling met Advil Reliva Liquid-Caps beïnvloeden of er door beïnvloed worden.

Allergie informatie

Gebruik dit middel niet als u allergisch voor aspirine/acetylsalicylzuur of andere verwante pijnstillers. Advil Liquid-Caps 200 bevat soja lecithine. U kunt dit geneesmiddel niet gebruiken als u een noten of soja allergie hebt.

Gebruik bij besturen voertuigen

Dit middel heeft geen invloed op het besturen van voertuigen. Dit middel heeft geen invloed op het bedienen van machines.

Wanneer moet u uw huisarts raadplegen? (Raadpleeg uw huisarts bij)

Indien uw klacht na 3 dagen (kinderen tussen de 12 en 18 jaar) of na 10 dagen (volwassenen vanaf 18 jaar) niet minder wordt of zelfs verergert, neem dan contact op met uw arts.

Zwangerschap en borstvoeding

Invloed op vruchtbaarheid

Dit middel kan de vruchtbaarheid verminderen. Dit effect is omkeerbaar wanneer er met het gebruik wordt gestopt.

Meer over dit geneesmiddel

Toedieningsvorm

Capsule

Verpakkingsvorm

Stripverpakking

Werkzame stof

Ibuprofen

Hulpstoffen

Macrogol 600; kaliumhydroxide; vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydrateerd; gelatine quinolinegeel (E104); patentblauw (E131); gezuiverd water; witte inkt (titanumdioxide (E171), propyleenglycol, polyvinylacetaatphtalaat, macrogol 400); soja lecithine; triglycerides (middellange ketens); glycerol stereaat; oliezuur; ascorbylpalmitaat.

Toelichting bij hulpstoffen

Advil Liquid-Caps 200 bevat sorbitol (E420). Als uw arts u heeft verteld dat u een intolerantie voor bepaalde suikers heeft, moet u contact opnemen met uw arts voordat u dit geneesmiddel inneemt.

Hoe te bewaren?

Bewaaradvies

  • Buiten zicht en bereik van kinderen houden
  • Bewaren beneden 25 graden Celsius

Houdbaarheid

  • Controleer verpakking voor actuele houdbaarheidsdatum.
  • 3 jaar houdbaar.

Wil je persoonlijk advies?

Heeft u nog vragen over dit geneesmiddel? Neem dan contact op met één van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten bij jouw Coop winkel. Wij zijn bereikbaar tijdens de openingstijden van de winkel. Bestel dit geneesmiddel niet als je nog vragen hebt over dit geneesmiddel.

Deze pagina is het laatst gewijzigd op:

10-08-2020

Instructie voor gebruik

Lees voor het gebruik de bijsluiter. Buiten het zicht en bereik van kinderen bewaren

Bewaar advies

Gebruiken bij: Lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, voor de verlichting van koorts en de symptomen van verkoudheid en griep. Bewaren beneden 25°C

Inhoud

10 stuk(s)

Voedingswaarden

Ingrediënten

De capsule bevat sorbitol en soja lecithine

Wettelijke productnaam

Liquid-caps 200 mg ibuprofen

Waarschuwingen

Niet gebruiken: Indien u allergisch bent voor ibuprofen of één van de andere stoffen die in deze capsule zitten, voor aspirine of acetylsalicylzuur of voor andere verwante pijnstillers. Indien u andere NSAID pijnstillers gebruikt, of aspirine in een dagdosering van meer dan 75 mg. Indien u aan een nier-, hart- of leveraandoening lijdt. Indien u in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap bent. Indien u een maagzweer, maagperforatie of maagbloeding heeft of deze in het verleden 2 maal of vaker heeft gehad.

Contact

Nedac Sorbo

Voeg product toe aan favorietenlijst

Kies een favorietenlijst om je product aan toe te voegen of maak een nieuwe aan.

Voeg toe aan lijst

Inloggen

Om een product op en favorietenlijst te plaatsen moet je eerst inloggen.