Healthypharm Huismerk Kinderparacetamol 100 mg met vruchtensmaak

10 stuk(s)

Healthypharm Huismerk Kinderparacetamol 100 mg met vruchtensmaak product photo
1,33
- Toevoegen Toegevoegd

Productinformatie

Beschrijving

HTP Huismerk Kinderparacetamol 100mg met vruchtensmaak wordt gebruikt bij koorts en pijn. Geschikt voor kinderen vanaf 3 maanden.

HTP Huismerk Kinderparacetamol 100mg met vruchtensmaak behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Dit geneesmiddel wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

HTP Huismerk Kinderparacetamol met vruchtensmaak bevat per tablet 100 mg van de werkzame stof paracetamol. U mag dit geneesmiddel niet gebruiken wanneer u allergisch bent voor een van de bestanddelen. Lees voor gebruik de bijsluiter.


Bijsluiter

De meest actuele versie van de bijsluiter vindt u in de Geneesmiddeleninformatiebank op de website van het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen.

Wanneer en hoe te gebruiken?

Gebruiksadvies

De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen. HTP Huismerk Kinderparacetamol met vruchtensmaak is voorzien van een breukgleuf om ze gemakkelijk door te breken.

Dosering

3 maanden - 1 jaar: ½ tablet van 100 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag.
1 - 2 jaar: 1-1½ tablet van 100 mg per keer, maximaal 4-5 keer per dag.
2 - 4 jaar: 1-2 tabletten van 100 mg per keer, maximaal 4-5 keer per dag.
Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in eenbepaalde groep.
Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.

Interactie met voedsel

Bij chronisch alcoholisme dient de dagdosering de 2 gram paracetamol niet te overschrijden.

Leeftijd

Vanaf 3 maanden.

Wanneer mag u dit geneesmiddel niet gebruiken?

Contra-indicaties

U mag dit middel niet gebruiken als u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Wanneer is voorzichtigheid geboden?

Risicowaarschuwing

Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u dit middel gebruikt in geval van: lever- of nierfunctiestoornissen, matige tot ernstige nierinsufficiëntie (onvoldoende werking van de nieren), milde tot ernstige leverinsufficiëntie (onvoldoende werking van de lever), syndroom van Gilbert, glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatische patiënten die gevoelig zijn voor aspirine (= acetylsalicylzuur).

De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in devolgende situaties: volwassenen die minder dan 50 kg wegen, milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht), uitdroging, chronische ondervoeding.

Gelijktijdig gebruik met medicijnen

Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden.
Gebruikt u naast HTP Huismerk Kinderparacetamol nog andere geneesmiddelen, of heeft u dat kort geleden gedaan of bestaat de mogelijkheid dat u in de nabije toekomst andere geneesmiddelen gaat gebruiken? Vertel dat dan uw arts of apotheker. Dit geldt in het bijzonder voor de lijst geneesmiddelen zoals beschreven in de bijsluiter. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Allergie informatie

HTP Huismerk Kinderparacetamol 100 mg met vruchtensmaak, tabletten bevat zonnegeel (E110) als kleurstof. Dit kan allergische reacties veroorzaken.

Gebruik bij besturen voertuigen

Dit middel heeft geen invloed op het besturen van voertuigen. Dit middel heeft geen invloed op het bedienen van machines.

Wanneer moet u uw huisarts raadplegen? (Raadpleeg uw huisarts bij)

Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.

Zwangerschap en borstvoeding

Meer over dit geneesmiddel

Toedieningsvorm

Tablet

Verpakkingsvorm

Stripverpakking

Werkzame stof

Paracetamol

Hulpstoffen

Microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel, natriumcyclamaat (E952), sinaasappelaroma, zonnegeel (E110), glycerolpalmitostearaat en aardappelzetmeel.

Hoe te bewaren?

Bewaaradvies

  • Bewaren in de oorspronkelijke verpakking
  • Bewaren beneden 25 graden Celsius

Houdbaarheid

  • Niet gebruiken na de uiterste houdbaarheidsdatum die op de verpakking staat.

Wil je persoonlijk advies?

Heeft u nog vragen over dit geneesmiddel? Neem dan contact op met één van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten bij jouw Coop winkel. Wij zijn bereikbaar tijdens de openingstijden van de winkel. Bestel dit geneesmiddel niet als je nog vragen hebt over dit geneesmiddel.

Deze pagina is het laatst gewijzigd op:

02-08-2018

Instructie voor gebruik

Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn. Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of een ander bestanddeel van de tabletten.

Bewaar advies

Bewaren beneden 25°C. Bewaren in de originele verpakking ter bescherming tegen licht.

Inhoud

10 stuk(s)

Voedingswaarden

Ingrediënten

Paracetamol, hulpstoffen: o.a. oranjegeel S (E110), natriumcyclamaat, sinaasappelessence.

Wettelijke productnaam

Paracetamol tabletten met vruchtensmaak

Contactgegevens

Nieuwe Donk 3,4879 AC,Etten-Leur

Voeg product toe aan favorietenlijst

Kies een favorietenlijst om je product aan toe te voegen of maak een nieuwe aan.

Voeg toe aan lijst

Inloggen

Om een product op en favorietenlijst te plaatsen moet je eerst inloggen.