Sinaspril Paracetamol kauwtabletten 120 mg

10 stuk(s)

Sinaspril Paracetamol kauwtabletten 120 mg product photo
2,09
- Toevoegen Toegevoegd

Productinformatie

Beschrijving

Sinaspril Paracetamol kauwtabletten 120 mg worden gebruikt bij verschillende koorts- en pijnklachten en zijn geschikt voor kinderen van 3 maanden tot 12 jaar, maar ook voor volwassenen.

Sinaspril is een pijnstillend en koortsverlagend middel. Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Sinaspril wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na een inenting, als ook bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

De tabletjes kunnen makkelijk worden opgekauwd door kinderen. De inname wordt vergemakkelijkt door de pepermuntsmaak. De tabletjes veroorzaken geen maag- of darmklachten. Niet gebruiken als u overgevoelig bent voor paracetamol of voor een van de andere bestanddelen.

Lees de bijsluiter voor gebruik.


Bijsluiter

De meest actuele versie van de bijsluiter vindt u in de Geneesmiddeleninformatiebank op de website van het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen.

Wanneer en hoe te gebruiken?

Gebruiksadvies

U kunt uw kindje de kauwtabletten laten opkauwen of het tabletje fijnmaken en met vloeistof laten innemen. De kauwtabletten mogen op een lege maag worden ingenomen.

Dosering

Kinderen 3 maanden tot 1 jaar: 1/2 kauwtablet per keer, met een toedieningsinterval van 4 uur.

Kinderen 2 tot 4 jaar: 1-1 1/2 kauwtablet per keer, met een toedieningsinterval van 4 uur.

Kinderen 4 tot 6 jaar: 1 1/2 kauwtablet per keer, met een toedieningsinterval van 4 uur.

Kinderen 6 tot 9 jaar: 2 kauwtabletten per keer, met een toedieningsinterval van 4 uur.

Kinderen 9 tot 12 jaar: 3 kauwtabletten, met een toedieningsinterval van 4 uur.

De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de kinderen in de ondergrens van de desbetreffende leeftijdscategorie.

Maximale dosering

Alle leeftijden: maximaal 4-6 keer per etmaal.

Interactie met voedsel

Wanneer u chronisch alcohol gebruikt, dient u extra voorzichtig te zijn met het gebruik van Sinaspril paracetamol 120.

Leeftijd

Vanaf 3 maanden.

Wanneer mag u dit geneesmiddel niet gebruiken?

Contra-indicaties

Dit middel niet gebruiken als u overgevoelig bent voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen in dit geneesmiddel.

Wanneer is voorzichtigheid geboden?

Risicowaarschuwing

Voorzichtigheid is geboden bij stoornissen in de werking van de lever en/of nieren.

Gelijktijdig gebruik met medicijnen

Zoals voor alle paracetamol-bevattende geneesmiddelen geldt, kan de uitscheiding van chlooramfenicol (= antibioticum) vertraagd worden en kan een bepaalde bijwerking van zidovudine (= anti-aids geneesmiddel) op het bloed versterkt worden. Bij gelijktijdig gebruik van bepaalde middelen tegen epilepsie kan een overdosering van paracetamol ernstiger verlopen.

Gebruik bij besturen voertuigen

Dit middel heeft geen invloed op het besturen van voertuigen. Dit middel heeft geen invloed op het bedienen van machines.

Wanneer moet u uw huisarts raadplegen? (Raadpleeg uw huisarts bij)

Gebruik Sinaspril paracetamol 120 niet langer dan 14 dagen zonder een arts te raadplegen.

Zwangerschap en borstvoeding

Meer over dit geneesmiddel

Toedieningsvorm

Kauwtablet

Verpakkingsvorm

Stripverpakking

Werkzame stof

Paracetamol

Hulpstoffen

Pepermuntolie, natriumsaccharine (E954), natriumcyclamaat (E952), natriumstearaat (E470A), cellulose (E460), colloidaal watervrij silica (E551), glucose en ethylcellulose.

Toelichting bij hulpstoffen

Dit geneesmiddel bevat 300 mg glucose. Bij gebruik van de aanbevolen dosering, levert elke kauwtablet 300 mg glucose.

Hoe te bewaren?

Bewaaradvies

  • Buiten zicht en bereik van kinderen houden
  • Bewaren bij kamertemperatuur (15-25 graden Celsius)

Houdbaarheid

  • Controleer verpakking voor actuele houdbaarheidsdatum.

Wil je persoonlijk advies?

Heeft u nog vragen over dit geneesmiddel? Neem dan contact op met één van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten bij jouw Coop winkel. Wij zijn bereikbaar tijdens de openingstijden van de winkel. Bestel dit geneesmiddel niet als je nog vragen hebt over dit geneesmiddel.

Deze pagina is het laatst gewijzigd op:

13-02-2018

Instructie voor gebruik

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn. Niet gebruiken bij: overgevoeligheid voor paracetamol. Doesring: Kinderen van 3 maand – 1 jaar: O,5 kauwtablet per keer. Kinderen van 1 – 2 jaar: 1 kauwtablet per keer. Kinderen van 2 – 4 jaar: 1 – 1,5 kauwtablet per keer. Kinderen van 4 – 6 jaar: 1,5 kauwtablet per keer. Kinderen van 6 – 9 jaar: 2 kauwtabletten per keer. Kinderen van 9 – 12 jaar: 3 kauwtabletten per keer. De kauwtabletten mogen 4 tot 6 maal per etmaal worden ingenomen. De aangegeven dosering niet overschrijden. Lees voor gebruik eerst de bijsluiter.

Bewaar advies

Niet boven 25°C bewaren, buiten bereik en zicht van kinderen houden.

Inhoud

10 stuk(s)

Voedingswaarden

Contactgegevens

Energieweg 1,3641 RT,Mijdrecht

Voeg product toe aan favorietenlijst

Kies een favorietenlijst om je product aan toe te voegen of maak een nieuwe aan.

Voeg toe aan lijst

Inloggen

Om een product op en favorietenlijst te plaatsen moet je eerst inloggen.